Vydané knihy a e-booky

Pavel a Lenka Sobkovi

Duše a její svět

Nakladatelství Sobek Pavel – Sluneční brána, Třebíč 2014

Ukázky z knihy zde: Duše a její svět

První vydaní knihy je prakticky vyprodáno. Připravujeme druhé vydání knihy.

Zájemci mohou sehnat poslední kusy knihy zde:

Knihkupectví Pozoruhodné knihy (Brno)

Prodejna knih a minerálů Světluška (Brno)

Zlatý klíček (Jaselská 8, Brno)

Můžete si u nás ale objednat e-book této knihy v cemně 333 Kč. Pošleme vám jej po vaší platbě na náš účet 279912049 / 0300, prostřednictvím e-mailu.

 

Autoři do knihy vkládají své zkušenosti z praxe Hlubinné abreaktivní psychoterapie. 

První část knihy se zaměřuje především na lidskou duši, na její schopnosti uvědomování si a přímou komunikaci za slovy. Druhá část pojednává o praktických možnostech duchovního poznání v oblasti prvních civilizací Země a také civilizací ne-zemských.

Kniha podtrhuje význam exteriorizace (uvolnění a výhled duše z těla) a ukazuje možnosti uzdravování a poznávání v oblasti duchovních měst.

formát A5, 322 stran

ISBN 978-80-88020-02-8

„Všechny naše vlastní charakteristiky a charakteristiky situací, míst atd., je třeba vnímat jako „stavy duše“. Jsou dány karmicky a také skrze toky jemných energií, nejsou neměnné. Duše je svobodná a vývojem směřuje od stavu sjednocení – přes rozpory – zpět do stavu sjednocení. Volí si svobodně cestu této realizace. Není cílem jen slepě spěchat k cíli (k realizaci), cílem je také cestu zakoušet, bez připoutanosti jí užívat. Vidět v ní krásu, propojení se za dualitu rozporů ve smyslu vyvažování, rovnováhy a integrace. Prožít ji s nadhledem, že v každé chvíli na každém místě je duše doma. Na utrpení a bolesti je hořké to, že se duše odpojuje ze stavu sjednocenosti.“

Rozhovory v duchovním městě Zezirathu (vedli autoři knihy)

 

error

Zaujaly Vás mé webové stránky? Sdílejte je s ostatními. :)