Tvůrčí inspirační setkávání a semináře

SEMINÁŘE, KURZY, SETKÁNÍ

V současné době budou probíhat především v CENTRU MANDALA na ulici Opletalově, tedy v samotném centru města. Centrum Mandala v Brně

Přehled vypsaných seminářů, kurzů a setkávání v Centru Mandala v Brně: 

ČERVENEC A SRPEN 2023

 

 

 

 

 

 

INSPIRAČNÍ OKRUHY 

Tvůrčí inspirační setkávání a semináře nabízí tři stupně (či inspirační okruhy) pro setkávání.

Budeme se v nich konkrétně věnovat tomu, jak inspirace funguje, co přináší a v čem ji lze rozšiřovat.  

První stupeň inspiračních setkání slouží k seznámení se a ukázání, jak funguje inspirační pole, náš potenciál s ním pracovat, tedy jak vstoupit do role toho, kdo si přeje začít inspirace přijímat a s nimi pracovat. Budeme se zabývat inspirací v práci se slovem, s kresbou a s určitým spirituálním přístupem skrze inspirace. Jsou zaměřeny jednak na okruh tvoření uměleckého (práce se slovem, kaligrafická a intuiční kresba, práce s hlínou), ale také do okruhu inspiračního v rámci harmonizace psychiky a duševního života.

Druhý okruh či stupeň slouží především k inspirační praxi a prohlubování i rozšiřování inspiračního pole. Zde se budeme věnovat přímé inspirační práci ve skupině, jejímu sdílení a vzájemnému prolínání. Hlavní zaměřením bude inspirační posun v kvalitách inspirovaného díla či přístupu, jeho další možnosti.

Třetí okruh či stupeň slouží především tomu, jakými způsoby inspirace přijímat a dávat, má sociální rozměr sdílení toho, kam nás inspirační cesty dovedly. Povíme si více o tom, jak funguje inspirace ze snových podnětů a z oblastí duchovního světa. jaké jsou jejich přínosy, co v nás zrcadlí a jak nepodléhat některým nástrahám a svodům ega a pýchy při práci s inspirací.  

error

Zaujaly Vás mé webové stránky? Sdílejte je s ostatními. :)