Průběh terapie a kurzů PNTh

Jaké služby vám therapeut, průvodce ducha, může vlastně nabídnout?

Nerozumíte tomu, co se vám v životě děje nebo kam vás vaše cesta v životě vede? Chcete se zorientovat ve své aktuální situaci?

V rámci Individuálního therapeutického sezení vás zkušený therapeut provede až k nalezení vašich odpovědí. Práce cílí k oblastem rozvoje potenciálu schopností lidského ducha, překážek v úrovni charakteru a nezpracovaných výzev, bloků, oblastí čakrového systému, přímé komunikace a vhledu do úrovní vyšších světů.

Rozsah terapie přizpůsobíme vašemu přání – můžeme pracovat dvě hodiny, nebo také tři dny v intenzivním režimu.

(Pozn. Pozor, nejedná se žádnou z nepřímých metod. Po celou dobu terapie pracuje klient na získání náhledu a nalézání řešení sám. Zkušený therapeut je pouze jeho průvodcem. Nejedná se rovněž o intuitivní noření se do astrálních rovin, ale vedení přímé komunikace se spolehlivým ověřením čistoty komunikace. Ze sezení si tak odnášíte svou vlastní zkušenost, což je dar k nezaplacení. Pneumatotherapie je nejpřímější cesta, kterou se duch může na Zemi vydat.)

Je vaším záměrem systematicky se věnovat svému duchovnímu rozvoji?

Pak je pro vás vhodný individuální therapeutický program, dle vzájemné domluvy v délce měsíční, půlroční nebo roční. Práce na rozvoji v úrovni schopností, charakteru a uvolnění skrytého potenciálu. Součástí je dořešení karmických a dalších výzev, uvolnění nežádoucích vazeb a dohod, které vás v rozvoji brzdí.

Cítíte, stejně jako my, že práce malé skupiny hledajících v sobě ukrývá inspirativní sílu?

Můžete se připojit do therapeutické práce v malé skupině (do 7 účastníků). Je metodou v oblasti ducha velmi podstatnou, protože umožňuje okamžitou reflexi a sebereflexi, velmi rychle se dostává každý k výzvám, které jsou pro jeho rozvoj podstatné a aktuální. Účast ve skupině bude se zájemcem dohodnuta individuálně.

Místo schůzek bude v místě, kde bude domluvena terapeutická skupina o minimálně 5 lidech. Prozatím je takové místo v mém terapeutickém studiu v Jihlavě, Kpt. jaroše 4.

Chcete se naučit sami, jak se stát průvodci lidského ducha?

Potom se zúčastněte zákadního kurzu Pneumatotherapie. Kurzy předpokládají to, že jejich účastník již sám aktivně zpracoval hlavní engramické zátěže a  vlivy přenesené od cizích entit. Ideálně za pomoci aplikace metod HAP a absolvováním obou úrovní kurzů. Samozřejmě je možná i individuální domluva s někým, kdo těmito kurzy neprošel, ale zmíněné zátěže nemá a o kury PNth má zájem. 

Máte své specifické požadavky na to, co byste se chtěli naučit a co vás láká k pochopení?

Pak právě pro vás je určený Individuální kurz PNTh.

Chcete se dozvědět více o tom, jakým způsobem bychom společně mohli pracovat na vašich potížích? Zajímá vás, jak můžeme uchopit směr, který vás láká? Potřebujete bližší vysvětlení, jak pracujeme?

Využijte možnosti krátké konzultace. Během půl hodiny vám vysvětlím vše, co potřebujete vědět pro své rozhodnutí, zda jste připraveni a zda chcete rozvíjet svůj potenciál skrze možnosti PNTh.

Konzultace probíhá buď při osobním setkání v Jihlavě nebo v Brně, nebo skrze Skype, tedy na dálku.

Ceník služeb PNTh

error

Zaujaly Vás mé webové stránky? Sdílejte je s ostatními. :)