Terapeutické centrum PJS

Milí přátelé,

jste srdečně zváni do mého terapeutického centra v Brně-Černých Polích. Poskytuji v něm poradenství a konzultace, samostatnou terapeutickou pomoc. Pořádám zde také vzdělávací odborné semináře, kurzy a workshopy.

Terapeutické centrum PJS funguje na adrese Krkoškova 45, Brno-Černá Pole. Vystoupit směrem k TC se dá na zastávce trolejbusů 25, 26 Provazníkova. Řada spojů z různých stran Brna má zde poblíž zastávku Štefánikova čtvrť.

Místo bylo vybráno i pro mimořádně příznivé podmínky klidu a zázemí s okny do zahrad vnitrobloku a téměř nulovou hlučnost. Nachází se v prostorách funkcionalistické stavby, kde terapeutické práce ani semináře nejsou nikým rušeny.

Návštěvníci terapeutického centra jistě ocení i možnosti aktivit v okolí. Nacházejí se zde možnosti procházek v Botanické zahradě a arboretum Mendelu, romantická místa kolem nedaleké řeky Svitavy (Cacovický ostrov a stezka kolem řeky směrem na Obřany. V blízkém okolí je kvalitní možnost stravování (např. legendární restaurace Betlém Dalešického pivovaru), příjemné kavárny, včetně proslulého funkcionalistického café ERA. Dají se navštívit i vila Tugendhat či zahrady u vily Löw-Beer. Pro návštěvníky ze větší vzdálenosti je v blízkémokolí možnost kvalitního a přitom cenově dostupného ubytování.

Služby Terapeutického centra PJS

– konzultace tělesných a psychických problémů a obtíží (pozn. první kontakt je možný i přes e-mail, sms, Skype).

– přímá terapeutická práce na jednom či více tématech (v délce od 1hod. až do vyřešení a uvolnění příčiny)

– při větším okruhu témat k řešení je možné sestavit i kalendář jednotlivých sezení

– pro učitý druh témat připadá v úvahu i terapie na dálku, formou skype, zadáním (je ale dobré vnímat, že terapeut je tu od pomoci, ne od toho, aby vše řešil za klienta bez jeho účasti)

– intenzivní terapeutická práce v řádech od 3 do 6hod. práce (vhodná především v situaci, kdy klient přijíždí z větší vzdálenosti)

– nabídka vykročení ze stavu zablokování na cestě k rozvoji vlastních kvalit (metodami PRO-IN harmonizace, viz samostatná složka zde na webu)

– pro okruh klientů, kteří se zabývají svým duchovním rozvojem a posunem, harmonizací, jsou pak určeny terapie duchovního zaměření (Metody vedoucí k duchovně-tělesné celistvosti TDC)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

error

Zaujaly Vás mé webové stránky? Sdílejte je s ostatními. :)