Na čem stojí terapie PNTh?

Krátce řečeno: tato terapie je založena především na konkrétní práci u témat v oblasti seberozvoje v patrech a tématech lidského ducha. Co to prakticky znamená?

Řada našich zátěží (fyzického těla, psychiky, prohřešky duše) může být už vyřešena naší prací na sobě. Změnou na základě pochopení trvalého oproti dočasnému. Jsou ale jemnější a přece zátěžové faktory. Zejména v odpovědi na zátěže rodové, karmické, inkarnační, magické, ale hlavně naše individuální.

Terapeut v této úrovni pomáhá klientovi “osvětlit” tyto jemnější překážky, které často leží v úrovni našeho charakteru, ale také třeba v jistých okruzích magických spojení a svazků, dohod s “někým”, kdo nás nyní brzdí (v nás samých). Někdy se stane, že je klient bržděn “kýmsi” proto, aby se k navrácení plného zdraví či schopností nedostal záměrně.

Četné věci v této terapii ale nemíří na minulost, ale naopak na přítomnost a na budoucnost. Na další úrovně poznání a prospěchu druhým v rámci celku. Mohou nás spojovat s průvodci z duchovních měst, nebo jiným “sjednoceným” bytostem, kteří znají naši situaci i situaci fáze toho, co se děje v širším pozemském smyslu. Mohou nám pomoci – v rámci celistvého vnímání – mnohem více, než někdy jednostranné rady astrálních bytostí. Někdy může být prospěšné se i vydat exteriorizací např. do oblastí duchovních měst nebo úrovní dévačhenu.

V této terapii máme společně k dispozici řadu metod světelného pročištění, prohlédnutí chyb v záměru, ošetření natolik komplexního, že se dotýká samého základu a esence, neb vstupujeme a setrváváme ve své “nebesko-pozemské ose” a věci osvětlujeme z úrovně srdeční v úrovni ducha, nejen duše. Tak probíhá skutečná práce na úrovni lidského ducha, nebo lépe řečeno spolupráce.

Konkrétním příkladem budiž vyřešení čistého propojení do nejvyšší úrovně, k Bohu – namísto odklonu oné osy a spolupráce do astrálních končin.

 (pokračování příště)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

error

Zaujaly Vás mé webové stránky? Sdílejte je s ostatními. :)