Přivítání

 

Vítám Vás na svých webových stránkách, věnovaných terapeutickým aktivitám a praxi inspiračních změn v životě. 

Řadu let se věnuji terapeutickým a inspiračním přístupům, které umožňují uvolnit se od psychických i tělesných zátěží a realizovat se ve stavu vnitřního naplnění, který si sami přejeme.

Terapeutické aktivity, kterými Vám mohu prospět se týkají konkrétních kroků a konktrétních změn. 

První okruh mých terapeutických aktivit se týká vlivu minulých zátěží a traumat do našeho nynějšího života. Zde se ukazuje potřeba odstranit či překonat překážky vyvolané určitým zablokováním, traumaty či nesprávnými rozhodnutími. Společně můžeme najít a uvolnit zátěže na tělesné, psychické či vztahové rovině. Součástí této práce je i prevence nežádoucích jevů tak, aby se naše oslabení nevracelo. Cílem je zde obnovovat vnitřní i vnější rovnováhu těla, psychiky a duše, uvolnit cestu harmonii a tvořivosti vlastním životem.

Druhý okruh mých terapeutických aktivit se promítá na tvůrčí a inspirační cesty. Ukazuje na konkrétních krocích a v určitém rozvrhu činností praxi seberozvoje, přináší inspirační podněty a rozvíjí je v souladu s vaším nádherným vnitřním potenciálem.  

Více se k jednotlivým postupům a přístupům k regresnímu uvolnění od zátěží a inspiračním tvořivým rozvinutím dozvíte v rubrikách: Regresní terapie; Inspirační terapie; Integrační terapie.

error

Zaujaly Vás mé webové stránky? Sdílejte je s ostatními. :)