Připravované knižní tituly

Pavel Jan Sobek: PRO-IN (Kniha progresně inspiračních technik)

Odborně zaměřené skriptum s řadou cvičení.

Vyjde v roce 2020, nejdříve formou e-booku, později jako vázaná kniha.

V této knize je shromážděna teorie a praxe progresně inspiračních technik, kterými jsem byl inspirován ve své terapeutické práci. Je do ní promítnuta jak má samostatná duchovní praxe, tak dlouholetá praxe terapeuta a lektora Hlubinné abreaktivní psychoterapieV této knize spojuji přístup hlubinných inspiračních terapií s progresí, tedy vnitřním i vnějším vykročením do přicházejícího, směrované k přicházející budoucnosti.

Progrese značí pro mne vnitřní vykročení, krok dopředu, zájem o budoucí.
Inspirace má ještě větší záběr. Je v ní ono “v duchu” (in spiritus), kreativita, volně nabídnuté sdílení a sebe rozvoj. Navíc inspirace je proud, který se snáší ve “spirále”, z Nebes do srdce člověka, kde se zase (jako třeba poupě) rozvíjí, vykvete.”

Slovo terapie zde znamená celkovou péči o člověka. Jeho tělo, psychiku i duši.

Pavel Sobek, Psychoterapie III.

Skriptum, které navazuje na dvojici skript Ing. Andreje Dragomireckého Psychoterapie I.; Psychoterapie II. aneb Laskavý exorcismus. Je určeno kurzistům na kurzech HAP III., kteří již absolvovali oba předešlé kurzy. Hlavním tématem je rozvoj na úrovni lidského ducha v návaznosti na Psychoterapii I. a II. Podstatným body jsou proměna charakteru lidského ducha  a cesta od nectností, které podporují věznění v engramických dopadech činů. Přesto, že úspěšně uvolňuje restimulace engramických událostí a k tomu i odvádíme přivtělené duše, dopad negativních vlivů tím nekončí: zápolíme se svým sobectvím, pýchou (která předchází pád), závistí atd. Na tato “slabá místa” pak mohou působit i temné síly a negativní vlivy. Cestou je věnovat se nárůstu ctností, které pročištují a odlehčují charakter do čirosti a plných schopností ducha.  Jistým stupněm je pak schopnost hlubinné meditace a kontemplace ve stavu Sjednocení, ale kvalitní prožívání cesty ducha jeho dočasným vtělením.

Kniha vyjde formou skript v nakl. Nová Forma na začátku roku 2019.

Pavel Jan Sobek: Kniha duchovních terapií

(péče a rozvoj  lidského ducha)

Nakladatelství Sluneční brána, 2020

Kniha vyjde nejdříve formou e-booku, později ve vázané formě.

Kniha se zabývá jednak provázaností regresní a progresní terapie, ale zejména pak konkrétními metodami práce na úrovni lidského ducha. Jak těmi, které jsou již veřejnosti známy, tak metodami, které se budou uplatňovat v období budoucím. Sleduje terapie progresivního rozvoje schopností a kvalit lidské duše a přístup úrovně ducha.

Pavel Jan Sobek: Domov Světla 

Bibliofilské vydání kaligrafií a intuitivních perokreseb za poslední desetiletí.

30 kaligrafií a perokreseb, formát A3, vázáno ve dřevěné vazbě se šroubem pro volné vyjmutí jednotlivých listů, max 100 výtisků s věnování autora.

(Tisk nakl. Nová Forma)

Pavel Jan Sobek: Kniha Duchovních měst

Kniha Duchovních měst navazuje na druhou část naší vydané knihy Duše a její svět. Její obzor ukazuje možnosti exteriorizace a přímé duchovní komunikace v úrovni nad-astrální, v oblasti tzv. duchovních měst, jak o nich pojednal ve své knize Exteriorizace – světlená stezka Paul Twitchell. Je to kniha živých zápisů o tom, čeho jsme byli s mojí ženou Lenkou a dalšími terapeuty přímými účastníky (na úrovni ducha) v těchto prosotrech plných harmonie, principů léčení a uzdravování, v oblastech nebesky královské srdečnosti a moudrosti, za veškerou dualitou pozemského a astrálních světů.

Pavel Sobek: Terapeutické minutky

Terapeutické minutky jsou knihou drobných esejů a zamyšelení na různými tématy, které jsem během let uveřejnil na blogu reflexu, na svých stránkách Dušesvitu a na facebooku. Původně nesla název “Dušezpytné minutky”.  🙂

Vyjde během roku 2019.

Ukázky: Terapeutické minutky

 

Pavel Sobek:  OEUVRES / Básnické dílo

Soubor všech pěti básnických souborů a sbírek: Atlasove zpěvy – Střepiny, barvy, vlákna – O cizinci na skotských vrších – Rána a večery s Lin Sien Ti – Přenosné moře.

(300 str. s věnování autora; vyjde začátkem roku 2019 v nakladatelství Nová Forma)

Ukázky z jednotlivých básnických sbírek zde:

Básnická tvorba (sbírky a ukázky)

 

error

Zaujaly Vás mé webové stránky? Sdílejte je s ostatními. :)