Čemu se věnuji

Má práce pro vás

– Věnuji se kompletní diagnostice obtíží, traumat a bolestí, které mají příčiny v minulosti. Jako terapeut a pověřený lektor metody HAP (Hlubinné abreaktivní psychoterapie) již více jak deset let pomáhám lidem v krizových okamžicích života.

– Po odborné diagnostice se rozhodují (po konzultaci s vámi) pro nejlepší možný a efektivní krok a způsob, jak vám pomoci s trvalým vyřešením vašeho tématu. K tomu slouží jednak praxe regresní terapie, ale právě tak i vnímání aktuálního stavu vašeho těla, psychiky, i jemných složek vědomí a lidské duše (lidská astralita a stav životních sil).

– U řady lidí bývá efektivním krokem zjistit, v jaké úrovni čakrového systému a těla se jejich „problém“ projevuje a jakou formou. Bývá tím často vyjádřen i náš přístup ke světu po stránce otevřenosti (lidská cítivost ke druhým), a naopak stránka vůle být a jednat sám za sebe.

– Pro některé klienty může být zásadním krokem naopak najít určitou progresi a cestu dopředu. Pohnout se ze „zacyklení“ nebo z ustrnulé a již nefungující stránky svého života.

– Rád vám pomohu s tím, aby jste uvolnili svá traumata a vykročili pro vás přínosný a zdraví podporující směrem.

 

Má kvalifikace

V roce 2011 jsem se setkal s metodou Hlubinné abreaktivní psychoterapie Ing. Andreje Dragomireckého, absolvoval jeho kompletní výcvik a jezdil i se ženou Lenkou na jeho kurzy jako pomáhající asistent. Po 5 letech mi bylo nabídnuto vést kurzy HAP za svého učitele v rámci ČR, (na kterých jsem měl občas jeho supervizi). jsem autorem odborné publikace (solu s mojí ženou) Duše a její svět (vydalo nakl. Sluneční Brána, Třebíč 2014).

Věnuji se tedy terapií HAP jako terapeut a jako lektor této metody. K základnímu a pokročilém stupni výzviku HAP jsem připojil jejich rozříšení o třetí stupeň HAP III., a to ve shodě s intencí témat, konzultovaných s mým učitelem. Kurzy v současné době pořádám především v Brně, v Centru Inaris.

Samostatným projektem je pak (ve spolupráci s Jiřím Hrubcem) vzdělávací a průvodcovské projekt k tématům osobního rozvoj směrem k budoucnosti, s názvem Změním svoji budoucnost (od března 2019). tento bude postupně realizován v městech Praha, brno, Bratislava.

– – –

Kde působím

Pro rok 2019 se na mne můžet obrátit ohledně konzultací, poradenství a vlastních sezení a kurzů na uvedených místech. Pomáhám jak s řešením minulých traumat, tak s progresivním přístupem, jak změnit své nastavení a vykročit vstříc svému potenciálu a realizaci.

Brno – každé úterý v centru zdraví Zlatý Klíček, Jaselská 8. (Po domluvě možno i v jiné dny). Mohu nabídnout své služby i v jiných dnech a během víkendu v rámci Brna a okolí.

Praha – po předchozí domluvě alespoň dva týdny dopředu.

Bratislava – jednou za 14 dní (pondělky) po předchozí domluvě v Terapeutickém centru Doc. PaeDr. Jitky Derkové (dříve Prevendárové).

Zaujaly Vás mé webové stránky? Sdílejte je s ostatními. :)