Má odbornost

Má práce pro vás

Věnuji se kompletní diagnostice obtíží, traumat a bolestí, které mají příčiny v minulosti. Jako terapeut a pověřený lektor metody HAP (Hlubinné abreaktivní psychoterapie) již více jak deset let pomáhám lidem v krizových okamžicích života.

Po odborné diagnostice se rozhodují (po konzultaci s vámi) pro nejlepší možný a efektivní krok a způsob, jak vám pomoci s trvalým vyřešením vašeho tématu. K tomu slouží jednak praxe regresní terapie, ale právě tak i vnímání aktuálního stavu vašeho těla, psychiky, i jemných složek vědomí a lidské duše (lidská astralita a stav životních sil).

U řady lidí bývá efektivním krokem zjistit, v jaké úrovni čakrového systému a těla se jejich „problém“ projevuje a jakou formou. Bývá tím často vyjádřen i náš přístup ke světu po stránce otevřenosti (lidský cit ke druhému), a naopak stránka vůle být a jednat sám za sebe.

Pro některé klienty může být zásadním krokem naopak najít určitou progresi a cestu dopředu. Pohnout se ze „zacyklení“ nebo z ustrnulé a již nefungující stránky svého života.

Rád vám pomohu s tím, aby jste uvolnili svá traumata a vykročili pro vás přínosný a zdraví podporující směrem.

Má kvalifikace

V roce 2011 jsem se setkal s metodou Hlubinné abreaktivní psychoterapie Ing. Andreje Dragomireckého, absolvoval jeho kompletní výcvik a jezdil i se ženou Lenkou na jeho kurzy jako pomáhající asistent. Po 5 letech mi bylo nabídnuto vést kurzy HAP za svého učitele v rámci ČR, (na kterých jsem měl občas jeho supervizi). jsem autorem odborné publikace (solu s mojí ženou) Duše a její svět (vydalo nakl. Sluneční Brána, Třebíč 2014).

Věnuji se tedy terapií HAP jako terapeut a jako lektor této metody. K základnímu a pokročilém stupni výcviku HAP jsem připojil jejich rozšíření o třetí stupeň HAP III., a to ve shodě s intencí témat, konzultovaných s mým učitelem. Kurzy v současné době pořádám především v Brně, v Centru Inaris.

Samostatným projektem jsou pak semináře progresí s názvem VYKROČ. Budou se konat v rámci sobotních tématických kurzů (viz rubrika Kurzy a semináře). Do budoucna připravuji také intenzivní kurz třídenní.

Kde působím

Pro rok 2019 se na mne můžete obrátit ohledně konzultací, poradenství a vlastních sezení a kurzů na uvedených místech. Pomáhám jak s řešením minulých traumat, tak s progresivním přístupem, jak změnit své nastavení a vykročit vstříc svému potenciálu a realizaci.

Brno a Tišnov – mohu nabídnout své služby během týdne (v odpoledních a podvečerních časech), po předchozí domluvě i o víkendech.

Zaujaly Vás mé webové stránky? Sdílejte je s ostatními. :)