Tematické články

Duše a její svět – naše terapeutická kniha

PAVEL a LENKA SOBKOVI – kniha Duše a její svět

Pavel a Lenka Sobkovi

Duše a její svět

nakladatelství Sobek Pavel – Sluneční brána, Třebíč 2014

Autoři do knihy vkládají své zkušenosti z praxe Hlubinné abreaktivní psychoterapie. 

První část knihy se zaměřuje především na lidskou duši, na její schopnosti uvědomování si a přímou komunikaci za slovy. Druhá část pojednává o praktických možnostech duchovního poznání v oblasti prvních civilizací Země a také civilizací ne-zemských.

Kniha podtrhuje význam exteriorizace (uvolnění a výhled duše z těla) a ukazuje možnosti uzdravování a poznávání v oblasti duchovních měst.

formát A5, 322 stran

ISBN 978-80-88020-02-8

„Všechny naše vlastní charakteristiky a charakteristiky situací, míst atd., je třeba vnímat jako „stavy duše“. Jsou dány karmicky a také skrze toky jemných energií, nejsou neměnné. Duše je svobodná a vývojem směřuje od stavu sjednocení – přes rozpory – zpět do stavu sjednocení. Volí si svobodně cestu této realizace. Není cílem jen slepě spěchat k cíli (k realizaci), cílem je také cestu zakoušet, bez připoutanosti jí užívat. Vidět v ní krásu, propojení se za dualitu rozporů ve smyslu vyvažování, rovnováhy a integrace. Prožít ji s nadhledem, že v každé chvíli na každém místě je duše doma. Na utrpení a bolesti je hořké to, že se duše odpojuje ze stavu sjednocenosti.“

Knihu Duše a její svět je v současnosti možné si zakoupit v Brně v terapeutickém centru Zlatý klíček (Jaselská 8) a v knihkupectví Světluška (palác Kinských). V Praze pak v knihkupectví Hledající. K dispozici je už jen několik posledních kusů, první vydání je vyprodáno. Pokud máte zájem o e-book, ten vám mohu poslat e-mailem.

Ke konci roku 2018 bude druhé vydání této knihy. 

K tomu přibudou v současnosti dokončované knihy: 

  • Pneumatotherapie (péče, rozvoj a průvodcovství lidského ducha)
  • Kniha principů
  • Kniha duchovních měst

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

error

Zaujaly Vás mé webové stránky? Sdílejte je s ostatními. :)