Regresní terapie HAP

Regresní terapii HAP (hlubinná abreaktivní psychoterapie) se věnuji jako terapeut a lektor kurzů dvanáct let. Prošel jsem postupně kurzy a terapeutickou praxí pod vedením jejího zakladatele Ing. Andreje Dragomireckého.

Pro řadu z nás je regresní terapie poměrně náročnou terapeutickou disciplínou a Vás jistě z počátku více zajímá, jak tato metoda prakticky funguje.

V krátkosti lze říci, že pod vedením terapeuta (auditora) hledáme kořeny a příčiny současných tělesných a psychických zátěží a traumat v naší minulosti. Jsme schopni je v bdělém stavu vytáhnout na světlo, uvolnit emoční zátěže a programy, které nás dosud držely v určitém nezdravém nastavení. Tématům regresní terapie se více věnuji v rubrice: Témata terapií.

Po stránce výsledků regresní terapie se dlouhodobou praxí ukazuje, že jak tělesné, psychické i jiné zátěže se chovají jako “nezdravé programy, vtisky”, které vznikly ve stavu silného zásahu bolestí, například následkem bolestného šoku. Při dobře zvládnuté terapii se ale daří trvale kořeny těchto “zásahů” odhalit a zcela odblokovat. Ať už se to týká v paměti uložených “pouzder s bolestivým tématem” zranění těla, psychiky nebo například rodových zátěží. 

Pokud Vás tento okruh terapií zajímá, řadu odkazů ke knihám naleznete v rubrice: Publikace a odkazy.

Zde uvádím odkaz na video moji přednášku o Regresní terapii HAP pro Příznaky Transformace: 

Regresní terapie HAP

 

error

Zaujaly Vás mé webové stránky? Sdílejte je s ostatními. :)