Pomoc v dnešní době

Rád bych vám touto cestou nabídl pomoc a asistenci při zdolávání náročných témat této doby. Mnoho z nás řeší nejen své zátěže minulosti, ale přeje si mít zklidněnou psychiku, radovat se v plnosti životní síly a vitality.

V rámci terapií tak není jen úkolem pomoci vám s psychickými obtížemi, ale také najít konkrétní kroky na životní cestě, které vám přinesou radost a rozvinou váš potenciál. Dá se to nazvat “šťastným vykročením” v rámci toho, co si v životě přejete. K tomu slouží určité postupy a kroky Inspirační progrese, neboli rozvinutí všeho dobrého, co nám můžeme sloužit a posilovat nás.

Říkává se: “Ve zdravém těle zdravý duch”. Ale součástí zdraví je i stav psychiky a duše. Rád vám s tématy rozvoje vnitřní radosti a spokojenosti pomohu. Jedním z prvních kroků bývá přenastavit pozornost od témat obav a strachu či tlaku na psychiku člověka, směrem ke větší otevřenosti, radosti a sdílení. Je to konkrétní práce v řadě kroků, jejichž cílem je naplnění našeho pozitivního projektu života.

Pokud tedy vnímáte, že je to vaším tématem, nabízím vám semináře a terapie v rámci metody PRO-IN (Progresní inspirační terapie), jejímž jsem autorem.

Krásné dny přeji.

PJS

error

Zaujaly Vás mé webové stránky? Sdílejte je s ostatními. :)