Kurzy a semináře 2019

 

Kurzy HAP I. a HAP II.

BRNO (Centrum Inaris)

Kurz regresní terapie HAP I. (základní): 28. 10. – 31. 10. 2019

Kurz regresní terapie HAP II. (pokročilý): 1. 11. – 3. 11. 2019

Kurz regresní terapie HAP III. (speciální, rozšiřující): 8. 11 – 10. 11. 2019

*(Pozn. možno absolvovat oba kurzy – HAP I. + HAP II. propojeně, tedy navázat na základní kurz kurzem pokročilým).

Na kurz se lze přihlásit buď přes elektronický formulář, nebo mi můžete psát e-mailem pavel.sobek@gmail.com a já vám pošlu platební údaje a veškeré informace ke kurzu.

Přihláška – elektronický formulář

 

Ubytování a strava na kurzech:

Brno: ubytování možno po domluvě na místě nebo v okolí za velmi příznivou cenu. Strava: je možno si nakoupit a využít lednice a kuchyňky (snídaně), dále pak po domluvě s čajovou od Centrem Inaris lze objednat kvalitní čaje, nápoje, toasty, zeleninové talíře atd. Jinak v blízkém okolí 5 kvalitní restaurací, i vegentariánských.

Doprava: čajovna Inaris leží přímo u zastávky tramvaje směrem z centra do Králova pole (tram 1, 6) – zastávka Hrnčířská.

Struktura kurzů Hlubinné abreaktivní psychoterapie

Kurzy jsou strukturovány tímto způsobem:

HAP I. (základní)

Ve formě třídenní pátek od 17.00 do 21hod.; sobota od 8:00 do 21hod. (s přestávkou na oběd); neděle od 8:00 do 18hod. (s přestávkou na oběd).
K tomu bude v ceně kurzu domluven termín některého z následujících víkendů, věnovaných hlavně prohlubování praxe.
Materiály ke kurzu budou zaslány přihlášeným účastníkům předem s informačním e-mailem, na jaké kapitoly je třeba se nejvíce koncentrovat.

HAP II. (pokročilý)

Ve struktuře třídenního kurzu: pátek od 17.00 do 21 hod.; sobota od 8:00 do 21 hod. (s přestávkou na oběd); neděle od 8:00 do 18 hod. (s přestávkou na oběd).
Materiály ke kurzu budou zaslány přihlášeným účastníkům předem s informačním e-mailem, na jaké kapitoly je třeba se nejvíce koncentrovat.

HAP III. (speciální)

Ve struktuře třídenního kurzu: pátek od 17.00 do 21 hod.; sobota od 8:00 do 21 hod. (s přestávkou na oběd); neděle od 8:00 do 18 hod. (s přestávkou na oběd). Kurz bude strukturován jako prolínání teorie a praxe, praktických cvičení.

Kurzy věnované progresi – VYKROČ

Kurz progresivních přístupů a technik ve struktuře celodenních tématických kurzů sobota od 8:00 do 20 hod. (s přestávkou na oběd). V Brně, Centrum Inaris na ulici Štefánikově.

 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zaujaly Vás mé webové stránky? Sdílejte je s ostatními. :)